60 AV 35/55, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Scirocco III 1.4TSi/2.0TSi/2.0TDi/DSG (Front shocks Strut diameter 55mm), 13, Bouwj. 08 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco III |
| Bouwjaar | : 08/2008- |
| Artikelnummer | : 60 AV 35/55 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Scirocco III 1.4TSi/2.0TSi/2.0TDi/DSG (Front shocks Strut diameter 55mm) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : 13 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





