70 VW 01, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, VW Scirocco I + II 1.1/1.3/1.5/1.6/1.8/16V/GLi/GTi/GTX, 53/B, Bouwj. 9/74 - 91, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 25-80mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco II |
| Bouwjaar | : 08/1980-07/1992 |
| Artikelnummer | : 70 VW 01 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Scirocco I + II 1.1/1.3/1.5/1.6/1.8/16V/GLi/GTi/GTX |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 9/74 - 91 |
| Past op type | : 53/B |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 25-80mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





