70 AV 18/50, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, VW Passat CC 4Motion 3.6 V6/2.0TDi/DSG (Strut diameter 50mm), 3CC, Bouwj. 08 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Passat CC (3CC) |
| Bouwjaar | : 04/2008-10/2011 |
| Artikelnummer | : 70 AV 18/50 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Passat CC 4Motion 3.6 V6/2.0TDi/DSG (Strut diameter 50mm) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : 3CC |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





