60 VW 10, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Passat Variant 1.6/1.8/2.0/2.0 16V/1.9TD excl. Height adj., 35i, Bouwj. 9/87 - 2/97, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40 / 50 / 60mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (35i) |
| Bouwjaar | : 03/1988-10/1996 |
| Artikelnummer | : 60 VW 10 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Passat Variant 1.6/1.8/2.0/2.0 16V/1.9TD excl. Height adj. |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 9/87 - 2/97 |
| Past op type | : 35i |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40 / 50 / 60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





