70 AV 16/55, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, VW Jetta III/Wagon 1.4/TSi/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.9TDi excl.4Motion (Strut diameter 55mm), 1KM, Bouwj. 04 - 5/13, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Jetta III |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2010 |
| Artikelnummer | : 70 AV 16/55 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Jetta III/Wagon 1.4/TSi/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.9TDi excl.4Motion (Strut diameter 55mm) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 04 - 5/13 |
| Past op type | : 1KM |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





