60 AV 33/50, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Golf VI Plus/Variant 1.2/1.4/TSi/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.6TDi excl.4Motion (Strut diameter 50mm), 1KP/KM, Bouwj. 09 - 3/13, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Golf VI |
| Bouwjaar | : 10/2008-08/2012 |
| Artikelnummer | : 60 AV 33/50 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Golf VI Plus/Variant 1.2/1.4/TSi/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.6TDi excl.4Motion (Strut diameter 50mm) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 09 - 3/13 |
| Past op type | : 1KP/KM |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





