70 AV 04, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, VW Golf IV Variant 1.4/1.6/1.8/1.8T/2.0/2.3 V5/2.8 V6/1.9SDi/1.9TDi excl. 4Motion, 1J, Bouwj. 12/98 - 05, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Artikelnummer | : 70 AV 04 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Golf IV Variant 1.4/1.6/1.8/1.8T/2.0/2.3 V5/2.8 V6/1.9SDi/1.9TDi excl. 4Motion |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 12/98 - 05 |
| Past op type | : 1J |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 664,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





