60 VW 02, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Corrado 1.8/G60/2.0/2.0 16V/2.9 VR6, 53i, Bouwj. 9/88 - 8/94, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-85mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-85mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Corrado |
| Bouwjaar | : 10/1988-07/1995 |
| Artikelnummer | : 60 VW 02 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Corrado 1.8/G60/2.0/2.0 16V/2.9 VR6 |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 9/88 - 8/94 |
| Past op type | : 53i |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-85mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-85mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





