60 VS 06FC2, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Caddy II 1.4/1.6/1.9D/1.9SDi/1.9TDi (Fronts only because of Rear Leafspring), 9K, Bouwj. 96 - 03, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras Leafspr.mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Caddy II (9K) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2004 |
| Artikelnummer | : 60 VS 06FC2 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Caddy II 1.4/1.6/1.9D/1.9SDi/1.9TDi (Fronts only because of Rear Leafspring) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 96 - 03 |
| Past op type | : 9K |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras Leafspr.mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 301,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





