60 PE 03, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Peugeot 307 1.4/1.6/1.4HDi, 3A/C, Bouwj. 00 - 07, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-75mm
Product specificaties:
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 307 |
| Bouwjaar | : 08/2000- |
| Artikelnummer | : 60 PE 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : 307 1.4/1.6/1.4HDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 00 - 07 |
| Past op type | : 3A/C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-75mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





