60 PE 08, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Peugeot 207 SW 1.4/1.4 16V/1.6 16V/1.6 16V TURBO/1.6HDi - Strut diameter 47mm ONLY, Bouwj. 02/07 -, ALWAYS use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-70mm
Product specificaties:
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 207 |
| Bouwjaar | : 04/2006- |
| Artikelnummer | : 60 PE 08 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : 207 SW 1.4/1.4 16V/1.6 16V/1.6 16V TURBO/1.6HDi - Strut diameter 47mm ONLY |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 02/07 - |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : ALWAYS use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





