60 FO 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Ford Fiesta 1.0/1.25/1.4/1.6/1.4TDCi/1.5TDCi/1.6TDCi, JA8/JR8, Bouwj. 08 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta VI (JA8) |
| Bouwjaar | : 10/2008- |
| Artikelnummer | : 60 FO 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Fiesta 1.0/1.25/1.4/1.6/1.4TDCi/1.5TDCi/1.6TDCi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : JA8/JR8 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





