70 FI 02, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, Fiat Grande Punto 1.2/1.4/16V/1.3D, 199, Bouwj. 05 -, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Artikelnummer | : 70 FI 02 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Grande Punto 1.2/1.4/16V/1.3D |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 05 - |
| Past op type | : 199 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





