60 CI 03, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Citroen DS3 Cabriolet 1.2THP/1.2VTi/1.6 Racing/1.6THP/1.6VTi/1.6 BlueHDi/1.6HDi - Strut diameter 51mm ONLY, Bouwj. 01/13 - 07/15, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-70mm
Product specificaties:
| Merk | : Citroen |
| Model | : DS3 |
| Bouwjaar | : 03/2010- |
| Artikelnummer | : 60 CI 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : DS3 Cabriolet 1.2THP/1.2VTi/1.6 Racing/1.6THP/1.6VTi/1.6 BlueHDi/1.6HDi - Strut diameter 51mm ONLY |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 01/13 - 07/15 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





