60 BM 08, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, BMW M3 Coupe/Cabrio 3.2 excl. CSL, M346, Bouwj. 00 - 06, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 20-45mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 20-45mm
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : M3 (E46) |
| Bouwjaar | : 06/2000-07/2006 |
| Artikelnummer | : 60 BM 08 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : M3 Coupe/Cabrio 3.2 excl. CSL |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 00 - 06 |
| Past op type | : M346 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 20-45mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 20-45mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





