70 AU 14, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, Audi A5 Coupe 1.8TFSi/2.0TFSi/3.2FSi/2.0TDi/2.7TDi/3.0TDi/excl./Quattro/height adj./Sport, B8/B81/8K, Bouwj. 11/00 - 07, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Artikelnummer | : 70 AU 14 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : A5 Coupe 1.8TFSi/2.0TFSi/3.2FSi/2.0TDi/2.7TDi/3.0TDi/excl./Quattro/height adj./Sport |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 11/00 - 07 |
| Past op type | : B8/B81/8K |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 785,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





