70 AR 03, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, Alfa Romeo MiTo 1.3JTDm / 1.6JTDm, 955, Bouwj. 08 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Mito (955) |
| Bouwjaar | : 09/2008- |
| Artikelnummer | : 70 AR 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : MiTo 1.3JTDm / 1.6JTDm |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : 955 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





