ST-Suspensions ST-XTA schroefset, Demping instelbaar , met camberplaten, Lexus IS 220D, IS250 (XE2) (XE2(a)) Sedan / sedan 10/05-05/13, Max. vooraslast tot 1090 KG, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 25-55 mm
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18257802 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XTA schroefset |
| Instelbaar in | : Demping instelbaar , met camberplaten |
| Merk | : Lexus |
| Model | : IS 250 (XE2A) |
| Bouwjaar | : 11/2005- |
| Past op model | : IS 220D, IS250 (XE2) (XE2(a)) |
| uitvoering | : Sedan / sedan |
| Past op bouwjaar | : 10/05-05/13 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1090 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 25-55 mm |
| Prijs incl. BTW | : 1371,67 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |





