ST-Suspensions ST-XTA schroefset, Demping instelbaar , met camberplaten, Audi S/RS S3 (8V) without electronic dampers inkl. Sedan + Sportback / incl. sedan + Sportback 05/13-, Max. vooraslast tot 1100 KG, Verlaging vooras 0-30 mm, Verlaging achteras 5-30 mm, Not for vehicles with electronic damper control, Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 1821080M |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XTA schroefset |
| Instelbaar in | : Demping instelbaar , met camberplaten |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8V) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : S3 (8V) without electronic dampers |
| uitvoering | : inkl. Sedan + Sportback / incl. sedan + Sportback |
| Past op bouwjaar | : 05/13- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1040 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 0-30 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 5-30 mm |
| Opmerking 1 | : Not for vehicles with electronic damper control |
| Opmerking 2 | : Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle. |
| Opmerking 3 | : At vehicles equipped with electronic damping, the electronic damping control needs to be deactivated. Deactivation kit KW Part-no. 68510370. |
| Prijs incl. BTW | : 1310,66 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |





