ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, Skoda Yeti: (5L) Frontantrieb Federbein diameter55mm / 2WD susp strut diameter55mm 08/09-, Max. vooraslast tot 1110 KG, Verlaging vooras 45-85 mm, Verlaging achteras 55-85 mm, Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18280075 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Yeti |
| Bouwjaar | : 08/2009- |
| Past op model | : Yeti: (5L) |
| uitvoering | : Frontantrieb Federbein diameter55mm / 2WD susp strut diameter55mm |
| Past op bouwjaar | : 08/09- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1110 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1160 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 45-85 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 55-85 mm |
| Opmerking 1 | : Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle. |
| Prijs incl. BTW | : 1066,63 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |





