ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Skoda Octavia (1Z) Federbein diameter55mm / susp strut diameter55mm 02/04-, Max. vooraslast tot 1035 KG, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm, Excluding four wheel drive models., Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13280068 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia II (1Z) |
| Bouwjaar | : 03/2004-10/2012 |
| Past op model | : Octavia (1Z) |
| uitvoering | : Federbein diameter55mm / susp strut diameter55mm |
| Past op bouwjaar | : 02/04- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1035 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Opmerking 1 | : Excluding four wheel drive models. |
| Opmerking 2 | : Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle. |
| Prijs incl. BTW | : 853,10 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





