Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13270013 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 207 |
| Bouwjaar | : 04/2006- |
| Past op model | : 207 (W*****) |
| uitvoering | : für Klemm diameter51mm / susp strut diameter51mm |
| Past op bouwjaar | : 02/06- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 900 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Prijs incl. BTW | : 751,42 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





