ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Peugeot 205 (741A,B,C,20A,C,D) 02/83-09/98, Max. vooraslast tot 750 KG, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 30-50 mm, Front axle height adjustable, rear axle adjustable sports dampers. Height adjustment is by Torsion bar., Rear axle shock absorbers are not adjustalbe in damping
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13270002 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 205 |
| Bouwjaar | : 02/1983- |
| Past op model | : 205 (741A,B,C,20A,C,D) |
| Past op bouwjaar | : 02/83-09/98 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 750 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 750 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 30-50 mm |
| Opmerking 1 | : Front axle height adjustable, rear axle adjustable sports dampers. Height adjustment is by Torsion bar. |
| Opmerking 2 | : Rear axle shock absorbers are not adjustalbe in damping |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





