ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Mercedes C-Klasse / c-class (W203) (203, 203K) Sedan, T-Modell excl. Allrad / sedan, station wagon except 4WD 05/00-, Max. vooraslast 996 tot 1095 KG, Verlaging vooras 35-60 mm, Verlaging achteras 35-60 mm, Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13225002 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W203) |
| Bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Past op model | : C-Klasse / c-class (W203) (203, 203K) |
| uitvoering | : Sedan, T-Modell excl. Allrad / sedan, station wagon except 4WD |
| Past op bouwjaar | : 05/00- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 996 tot 1095 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1170 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-60 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-60 mm |
| Opmerking 1 | : Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance. |
| Prijs incl. BTW | : 853,10 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





