19000765, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, VW Scirocco (13), mit DCC /, with DCC, Frontantrieb / 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm, 103-162 kW, 09/2008-, 1001 tot 1090kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000765 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco III |
| Bouwjaar | : 08/2008- |
| Past op model | : Scirocco (13), mit DCC /, with DCC |
| Past op model variant | : Frontantrieb / 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm |
| Past op bouwjaar | : 09/2008- |
| max. vooraslast | : 1001 tot 1090kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 780kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 103-162 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




