19000778, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, VW Polo, Cross Polo (9N), GTI, GTI Cup Edition, 110-132 kW, 09/2005-, tot 960kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000778 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo V (9N) |
| Bouwjaar | : 09/2001-04/2009 |
| Past op model | : Polo, Cross Polo (9N) |
| Past op model variant | : GTI, GTI Cup Edition |
| Past op bouwjaar | : 09/2005- |
| max. vooraslast | : tot 960kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 840kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 110-132 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





