19000757, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf II, Jetta II (19E), Frontantrieb, inkl. G60 / 2WD, incl. G60, 37-118 kW, 08/1983-12/1992, tot 840kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000757 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Jetta II |
| Bouwjaar | : 01/1984-09/1991 |
| Past op model | : Golf II, Jetta II (19E) |
| Past op model variant | : Frontantrieb, inkl. G60 / 2WD, incl. G60 |
| Past op bouwjaar | : 08/1983-12/1992 |
| max. vooraslast | : tot 840kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 740kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 37-118 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





