19000765, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, VW Golf VI (1K), mit DCC /, with DCC, Lim. Frontantrieb / sedan 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm, 55-118 kW, 10/2008-, tot 1035kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000765 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf VI |
| Bouwjaar | : 10/2008-08/2012 |
| Past op model | : Golf VI (1K), mit DCC /, with DCC |
| Past op model variant | : Lim. Frontantrieb / sedan 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm |
| Past op bouwjaar | : 10/2008- |
| max. vooraslast | : tot 1035kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1000kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 55-118 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




