19000765, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, VW Golf V, Golf Plus, Cross Golf, Golf V Variant , (1K, 1KP, 1KM), Frontantrieb / 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm, 66-110 kW, 10/2003-, 1036 tot 1105kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000765 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Past op model | : Golf V, Golf Plus, Cross Golf, Golf V Variant , (1K, 1KP, 1KM) |
| Past op model variant | : Frontantrieb / 2WD, Federbein Diameter 55mm / susp strut Diameter 55mm |
| Past op bouwjaar | : 10/2003- |
| max. vooraslast | : 1036 tot 1105kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1000kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 66-110 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





