19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf IV (1J), Lim. Frontantrieb / sedan, 2WD, 44-132 kW, 10/1997-, tot 1020kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Past op model | : Golf IV (1J) |
| Past op model variant | : Lim. Frontantrieb / sedan, 2WD |
| Past op bouwjaar | : 10/1997- |
| max. vooraslast | : tot 1020kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1020kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 44-132 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




