19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf IV (1J), R32, 177 kW, 09/2002-, tot 1110kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Past op model | : Golf IV (1J) |
| Past op model variant | : R32 |
| Past op bouwjaar | : 09/2002- |
| max. vooraslast | : tot 1110kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1080kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 177 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




