19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf IV (1J), Lim., Variant 4motion 6Zyl. / sedan, station wagon, 4WD 6cyl., 150 kW, mrt-99, tot 1030kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Past op model | : Golf IV (1J) |
| Past op model variant | : Lim., Variant 4motion 6Zyl. / sedan, station wagon, 4WD 6cyl. |
| Past op bouwjaar | : mrt-99 |
| max. vooraslast | : tot 1030kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1080kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 150 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




