19000757, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf III Syncro / 4WD (1HX1, 1H), Lim., Variant / sedan, station wagon, 66-140 kW, 01/1993-, tot 980kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000757 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf III |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Golf III Syncro / 4WD (1HX1, 1H) |
| Past op model variant | : Lim., Variant / sedan, station wagon |
| Past op bouwjaar | : 01/1993- |
| max. vooraslast | : tot 980kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 990kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 66-140 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





