19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW New Beetle (9C), 55-132 kW, 01/1998-, tot 1030kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Beetle I (9C) |
| Bouwjaar | : 02/1998-09/2011 |
| Past op model | : New Beetle (9C) |
| Past op bouwjaar | : 01/1998- |
| max. vooraslast | : tot 1030kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 850kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 55-132 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




