19000839, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, camber not adjustable, Subaru Impreza (G3), WRX STI, 221 kW, 07/2008-, tot 1050kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000839 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Subaru |
| Model | : Impreza (G3) |
| Bouwjaar | : 01/2008- |
| Past op model | : Impreza (G3) |
| Past op model variant | : WRX STI |
| Past op bouwjaar | : 07/2008- |
| max. vooraslast | : tot 1050kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1040kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 221 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : camber not adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





