19000858, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Seat Leon Cupra (5F), Cupra 265, Cupra 280, Cupra 290 / Cupra 265, Cupra 280, Cupra 290, mit Stilllegungssatz fur elektronische Dampferregelung / with cancellation kit, 195-213 kW, 03/2014-, tot 1080kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000858 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon III (5F) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : Leon Cupra (5F) |
| Past op model variant | : Cupra 265, Cupra 280, Cupra 290 / Cupra 265, Cupra 280, Cupra 290, mit Stilllegungssatz fur elektronische Dampferregelung / with cancellation kit |
| Past op bouwjaar | : 03/2014- |
| max. vooraslast | : tot 1080kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 980kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 195-213 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




