19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, Seat Leon (1M), Frontantrieb / 2WD, 50-165 kW, 11/1999-, tot 1020kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Past op model | : Leon (1M) |
| Past op model variant | : Frontantrieb / 2WD |
| Past op bouwjaar | : 11/1999- |
| max. vooraslast | : tot 1020kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1020kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 50-165 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




