19000879, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Renault Clio 4 (R), RS, 147-162 kW, 03/2013-, tot 1000kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000879 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio IV (R) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : Clio 4 (R) |
| Past op model variant | : RS |
| Past op bouwjaar | : 03/2013- |
| max. vooraslast | : tot 1000kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 891kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 147-162 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





