19000855, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Porsche Cayman (981) mit PASM / with PASM, inkl. Cayman S / incl. Cayman S, 202-239 kW, 01/2013-, tot 785kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000855 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Porsche |
| Model | : Cayman (981) |
| Bouwjaar | : 03/2013- |
| Past op model | : Cayman (981) mit PASM / with PASM |
| Past op model variant | : inkl. Cayman S / incl. Cayman S |
| Past op bouwjaar | : 01/2013- |
| max. vooraslast | : tot 785kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 945kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 202-239 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 273,52 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




