19000775, KW camberplate (prijs is per stuk), achteras, Porsche 911 (997, 997Turbo, 997G), mit PASM /, with PASM, GT2RS, 456 kW, 05/2010-, tot 825kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000775 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Porsche |
| Model | : 911 (997) |
| Bouwjaar | : 07/2004- |
| Past op model | : 911 (997, 997Turbo, 997G), mit PASM /, with PASM |
| Past op model variant | : GT2RS |
| Past op bouwjaar | : 05/2010- |
| max. vooraslast | : tot 825kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1250kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 456 kW |
| Plaats aan auto | : achteras |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




