19000855, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, camber not adjustable, Porsche 911 (991, 991 Turbo) mit PASM / with PASM, Turbo, Turbo S Coupe + Cabrio mit PDCC / Turbo, Turbo S coupe + convertible with PDCC, 383-412 kW, 10/2013-11/2015, tot 835kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000855 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Porsche |
| Model | : 911 (991) |
| Bouwjaar | : 12/2011- |
| Past op model | : 911 (991, 991 Turbo) mit PASM / with PASM |
| Past op model variant | : Turbo, Turbo S Coupe + Cabrio mit PDCC / Turbo, Turbo S coupe + convertible with PDCC |
| Past op bouwjaar | : 10/2013-11/2015 |
| max. vooraslast | : tot 835kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1280kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 383-412 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : camber not adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 273,52 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





