19000859, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, Opel Astra J GTC (P-J/SW), Coupe OPC mit FlexRide Fahrwerk / coupe OPC with FlexRide suspension, 206 kW, 06/2012-, tot 1180kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000859 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra J |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : Astra J GTC (P-J/SW) |
| Past op model variant | : Coupe OPC mit FlexRide Fahrwerk / coupe OPC with FlexRide suspension |
| Past op bouwjaar | : 06/2012- |
| max. vooraslast | : tot 1180kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 930kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 206 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




