19000733, KW camberplate (prijs is per stuk), achteras, Mitsubishi Lancer EVO 10 (CZ0), 217 kW, 03/2008-, tot 1080kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000733 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO X |
| Bouwjaar | : 10/2007- |
| Past op model | : Lancer EVO 10 (CZ0) |
| Past op bouwjaar | : 03/2008- |
| max. vooraslast | : tot 1080kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1030kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 217 kW |
| Plaats aan auto | : achteras |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





