19000733, KW camberplate (prijs is per stuk), achteras, Mitsubishi Lancer EVO 8, EVO 9 (CT0), 195-206 kW, 03/2004-, tot 1015kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000733 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO VIII (CT0) |
| Bouwjaar | : 01/2003-02/2005 |
| Past op model | : Lancer EVO 8, EVO 9 (CT0) |
| Past op bouwjaar | : 03/2004- |
| max. vooraslast | : tot 1015kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 900kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 195-206 kW |
| Plaats aan auto | : achteras |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





