19000783, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Mercedes AMG C-Klasse / c-class C63 AMG (204, 204AMG, 204K, 204K AMG), Coupe / coupe, 336-358 kW, 07/2011-, tot 1090kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000783 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mercedes AMG |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-Klasse / c-class C63 AMG (204, 204AMG, 204K, 204K AMG) |
| Past op model variant | : Coupe / coupe |
| Past op bouwjaar | : 07/2011- |
| max. vooraslast | : tot 1090kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1120kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 336-358 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 243,02 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





