19000893, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Ford Mustang (LAE), Coupe, Cabrio / coupe, convertible, 231-308 kW, 03/2015-, tot 1075kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000893 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mustang VI |
| Bouwjaar | : 02/2014- |
| Past op model | : Mustang (LAE) |
| Past op model variant | : Coupe, Cabrio / coupe, convertible |
| Past op bouwjaar | : 03/2015- |
| max. vooraslast | : tot 1075kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1150kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 231-308 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





