19000736, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Ford Mustang (Mustang, -GT, -Shelby), Shelby GT500 inkl. Mod. 2011 mit elektronischer Dampferregelung / incl. mod. 2011 with electronic dampers, 372-485 kW, 8-12-2012, tot 1134kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000736 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mustang (S197) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : Mustang (Mustang, -GT, -Shelby) |
| Past op model variant | : Shelby GT500 inkl. Mod. 2011 mit elektronischer Dampferregelung / incl. mod. 2011 with electronic dampers |
| Past op bouwjaar | : 8-12-2012 |
| max. vooraslast | : tot 1134kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1100kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 372-485 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




