19000812, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, Chevrolet Camaro (GMX511,GMX521,LT,SS), 6Zyl., 8Zyl. Coupe, Cabrio inkl. ZL1 mit elektronischer Dampferregelung / 6cyl., 8cyl. Coupe, convertible incl. ZL1 with electronic dampers, 224-432 kW, Mod. 10-15, tot 1100kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000812 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Chevrolet |
| Model | : Camaro |
| Bouwjaar | : 11/2009- |
| Past op model | : Camaro (GMX511,GMX521,LT,SS) |
| Past op model variant | : 6Zyl., 8Zyl. Coupe, Cabrio inkl. ZL1 mit elektronischer Dampferregelung / 6cyl., 8cyl. Coupe, convertible incl. ZL1 with electronic dampers |
| Past op bouwjaar | : Mod. 10-15 |
| max. vooraslast | : tot 1100kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1300kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 224-432 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 192,17 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




