19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, Audi S/RS S1 (8X), inkl. Sportback / incl. Sportback, 170 kW, 03/2014-, tot 960kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S1 (8X) |
| Bouwjaar | : 03/2014- |
| Past op model | : S1 (8X) |
| Past op model variant | : inkl. Sportback / incl. Sportback |
| Past op bouwjaar | : 03/2014- |
| max. vooraslast | : tot 960kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 870kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 170 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




