19000858, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Audi S/RS RS3 (8V) mit elektronischer Dampferregelung / with electronic dampers, Sportback Quattro / Sportback 4WD, 270 kW, 06/2015-, tot 1080kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000858 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8V) |
| Bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : RS3 (8V) mit elektronischer Dampferregelung / with electronic dampers |
| Past op model variant | : Sportback Quattro / Sportback 4WD |
| Past op bouwjaar | : 06/2015- |
| max. vooraslast | : tot 1080kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1030kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 270 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1




